601679587

Honorujemy:

Harmonogram zajęć

Środa
18.30
Bosu
19.45
Stretching

Szybki kontakt

Kinga Ćwigoń
HOTEL JANTAR

ul. Wczasowa 14
76-270 Ustka

 

tel. kom. 601 67 95 87
tel.  59-8144-287
email: k.cwigon@gmail.com

 

Honorujemy:

Indoorwalking


Jako pierwsi w naszym województwie oferujemy innowacyjny Trening INDOORWALKING. System podbija obecnie europejskie i światowe rynki fitness. 

 

Indoorwalking® pojawił się w celu promowania treningu grupowego w klubach. Program był konsekwentnie rozwijany, tak aby zaoferować klientom i Instruktorom profesjonalny trening i rezultaty.

 

Indoorwalking® analizujemy poziom wytrenowania każdej osoby indywidualnie, wierzymy że doświadczenie jest kluczem do sukcesu. Na zajęciach stwarzamy pozytywną, miłą atmosferę aby każdy czuł się komfortowo niezależnie od swojego poziomu wytrenowania.

 

Indoorwalking® ćwiczyć będziesz na nowoczesnych eliptykach w rytm motywującej muzyki, pod okiem fachowca. Ćwiczenia są proste, nie obciążają stawów tak jak treningi na bieżniach. Siłą tych ćwiczeń jest trening w naturalnej , wertykalnej pozycji , każdy potrafi ćwiczyć na naszym sprzęcie. W naszym systemie, osoby starsze czują się zmotywowane i mają poczucie „bycia częścią grupy” bardziej niż w innych programach.

 

Uczucie fizyczne po treningu jest nieco inne niż w pozostałych dyscyplinach, ciało jest zmęczone ale nie towarzyszy mu przemęczenie mięśniowe i bóle stawów. Ćwiczenia poprawiają codzienne funkcjonowanie, ze względu na naturalna pozycję, związaną z ruchem chodzenia człowieka.

 

Indoorwalking® to zabawa w grupie dla każdego !